top of page
Altın Çember Tutmak
Bayram Ali Geçgel

Bayram Ali Geçgel

Bayram Ali Geçgel, 1976 Aksaray ili İncesu kasabasında dünyaya gelmiştir. İlk öğretimini İncesu'da okumuştur. 3 yıl Finlandiya'da Turizm Meslek lisesi bölümünü bitiren Bayram Ali Geçgel sonra Türkiye'de Alanya'ya dönmüştür. Alanya'da Restaurant işlerine girişen Bayram Ali Geçgel daha sonrasında askerliğini tamamlayıp tekrar Alanya'ya işlerinin başına dönmüştür. Kışın Finlandiya'da yazın Alanya'da ikamet etmiştir. Hâlen restaurant ve otel işletmeciliğine devam etmektedir. Avrupalı müşterilerin yoğun ilgilisine dayanarak gayrimenkul işlerine başlamıştır.

Otel & restaurant ve gayrimenkul işlerini Alanya'da yapmaktadır. MHP ilçe yönetimi Kestel Spor Altav ve ATSO'da görev yapmaktadır. Aslen Aksaray’lı olan Bayram Ali Geçgel’in annesi ve babası hâlen Aksaray/İncesu’da ikamet etmektedir. Çocukluğu Aksaray’da geçen Bayram Ali Geçgel için Aksaray ayrı bir önem taşımaktadır. İş imkanı dolayısı ile Alanya'da yaşamakta olan Bayram Ali Geçgel emekli olduktan sonra memleketi olan Aksaray/İncesu kasabasına yerleşmek istemektedir. 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Bayram Ali Geçgel

iş kongresi

Bayram Ali Geçgel ile  Röportaj

Bayram Ali Geçgel

Memleketiniz Aksaray için neler söylemek istersiniz.?

 

Aksaray doğup büyüdüğümüz vazgeçilmez memleketimiz her zaman gönlümüz ve kalbimiz Aksaray'da fırsat buldukça gelip gidiyoruz gelmeye de devam edeceğiz inşallah. Şehrimizin Belediye Başkanı Evren Dinçer Beyin çalışmalarını takip ediyor, beğeniyor, takdir ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Aksaraylı hemşehrilerimin de Alanya'ya yolu düşerse elimizde geldiği kadar başımızın üstünde yerleri vardır. Geçen ay yapılan seçimlerde de Atso Başkanı seçilen Ahmet Koçaş'ı Başkan Yardımcısı Ahmet Kulak ve Meclis Başkanı Fatih Tekin Beyi kutluyor başarılar diliyorum.

Başarılı bir İş Adamı olarak Alanya'da Otel ve Restaurant işletiyorsunuz bu başarınızın sırrı nelerdir?

 

Öncelikle işini severek yapmalısın. çok az insan işinde başarılı oluyor bizlerde işimize dört elle sarılarak başarılı olduğumuza inanıyorum.

 

"Her zaman emin adımlarla yürüdüm öylede devam edeceğim" araştırmayı seviyorum. Mesleğime başladığım yıllarda da her zaman yenilikçi oldum olmaya da devam ediyorum kendimi geliştirmek için çok çalıştım. bu sayede iş dünyasının basamaklarını hızlı bir şekilde başarıyla tırmandım. hizmette en iyisini yaptım yapmaya devam ediyorum sektörde yeni yatırımlarımız devam ediyor. acaba yapabilir miyim?" diye hiç düşünmedim. herzaman en iyisini yapmaya çalıştım.

"personelsiz tek başınıza başarılı olamassınız başarıyı yakalamak ekip takım ruhu gerektiren iştir. Personelsiz, ekipsiz tek başına başarı olmaz tabi. Hepimiz başarı zincirini oluşturan birer halkayız ve benim de bu zincirin halkası olduğumu personelime her zaman hissettiriyorum. Böyle olunca sorunları birlikte daha kolay aşabiliyoruz. Bu da beraberinde başarıyı getiriyor.

 

Kısaca Otel ve Restaurantınızdan bahsedebilir misiniz?

Anna Queen Hotel & Restaurant Alanya'nın merkezinde Damlataş Mağarasına çok yakındadır. Anna Queen Hotel 36 Odalı 85 yataklı olup 30 personel ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bella Alanya Heikin Baari & Karaoke Saray Mahallesinin en işlek caddesinde bar, karaoke ve restaurant hizmeti vermektedir.

Mahsen Wine & Kitchen Oba Mahallesinin merkezinde bulunup hem şarap hem restaurant hizmetini siz müşterilerimiz için hazırladığımız şık dekorasyonlarıyla hizmetinize sunmaktayız.
Bella Beach & Alacarte Beach Restaurant Avsalların girişinde denize 0km olarak sizlere hem beach hem de restaurant hizmeti vermektedir.

Otelimizde ve Restaurantlarımızda hizmetin en iyisini ve kalitelisini verirsek müşterilerimizin ve misafirlerimizin memnuniyetinin artacağını biliyoruz.

Anna Queen Hotel olarak 2023 yılı hedefleriniz nelerdir?

2023 yılında Anna Queen Otel olarak öncelikli hedefimiz doluluğumuzu arttırmak. Yüzde 100 misafir memnuniyeti ile güler yüzlü ve kesinlikle kaliteden ödün vermeden Alanya'ya gelen misafirlerimizi en iyi şekilde kendilerini evlerinde gibi hissettirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Kuruluşlarımız

heikin barri.png
Anna Queen Hotel & Restaurant

HOTEL & RESTAURANT

lh logo transparan.png
mahsen.png

Bella Beach

ALACARTE BEACH RESTAURANT

bottom of page